PIKNIKBUSZ

Útirányok
Idén is közlekedik fesztiválbuszunk Paloznak és Balatonalmádi, Balatonfűzfő, Balatonfüred és Veszprém között. A koncertek után pedig indulnak vissza az ellenkező irányba, Paloznakról.

Részletes buszmenetrend

Letöltéshez kattints ide! 

Hasznos információk:

A buszokon limitált számú férőhely áll rendelkezésre, ezért azokra érkezési sorrendben lehet felszállni. A menetjegy ára 500 Ft/fő, a fizetés csak bankkártyával, illetve Hellopay kártyával lehetséges. A menetrend a forgalom függvényében változhat, a szervezők a menetrend változtatás jogát fenntartják.

Menetrend odaút

2021. július 29-30-31. // Balatonfűzfő-Balatonalmádi-Paloznak
Balatonfűzfő OMV benzinkút 17:15 18:20 19:45
Balatonalmádi Lokhegy 17:30 18:35 20:00
Balatonalmádi Rock Pub 17:35 18:40 20:05
Balatonalmádi, autóbusz állomás 16:30 17:40 18:00 18:45 19:00 20:10
Balatonalmádi, camping 16:32 17:42 18:02 18:47 19:02 20:12
Káptalanfüred, vasúti megállóhely bejárati út 16:34 17:44 18:04 18:49 19:04 20:14
Alsóörs, ÉDÁSZ üdülő 16:36 17:46 18:06 19:01 19:06 20:16
Alsóörs, autóbusz-állomás 16:39 17:49 18:09 19:04 19:09 20:19
Lovas, üdülőtelep 16:41 17:51 18:11 19:06 19:11 20:21
Paloznak, Jazzpiknik 16:50 18:00 18:20 19:15 19:20 20:30
2021. július 29-31. // Balatonfüred-Paloznak
Balatonfüred, autóbusz-állomás 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00
Balatonfüred, Arany Csillag. Sz. 16:32 17:02 17:32 18:02 18:32 19:02 19:32 20:02
Balatonarács, vasúti megállóhely bejárati út 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35 19:05 19:35 20:05
Balatonfüred, Kosztolányi üdülő telep 16:38 17:08 17:38 18:08 18:38 19:08 19:38 20:08
Csopak, vasúti megállóhely 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:10 19:40 20:10
Paloznak, Jazzpiknik 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15 19:45 20:15
2021. július 29-31. // Veszprém-Paloznak
Veszprém, Hotel 16:30 18:00 19:30
Felsőörs, Református Templom 16:44 18:14 19:44
Lovas, üdülőtelep 16:50 18:20 19:50
Lovas, alsóörsi elágazás 16:52 18:22 19:52
Lovas, szövetkezeti bolt 16:54 18:24 19:54
Lovas, szőlőhegy 16:56 18:26 19:56
Paloznak, szövetkezeti bolt 16:59 18:29 19:59

Menetrend visszaút

2021. július 29-31. // Paloznak-Balatonalmádi-Balatonfűzfő
Paloznak, Jazzpiknik 0:00 0:30 1:00 1:30 1:45
Lovas, üdülőtelep 0:09 0:39 1:09 1:39 1:54
Alsóörs, autóbusz-állomás 0:11 0:41 1:11 1:41 1:56
Alsóörs, ÉDÁSZ üdülő 0:14 0:44 1:14 1:44 1:59
Káptalanfüred, vasúti megállóhely bejárati út 0:16 0:46 1:16 1:46 2:01
Balatonalmádi, camping 0:18 0:48 1:18 1:48 2:03
Balatonalmádi, autóbusz állomás 0:20 0:50 1:20 1:50 2:05
Balatonalmádi Rock Pub 0:25 1:25 2:10
Balatonalmádi Lokhegy 0:30 1:30 2:15
Balatonfűzfő OMV benzinkút 0:35 1:35 2:20
2021. július 29-31. // Paloznak-Balatonfüred
Paloznak, Jazzpiknik 0:00 0:15 0:45 1:00 1:45 2:00
Csopak, vasúti megállóhely 0:05 0:20 0:50 1:05 1:50 2:05
Balatonfüred, Kosztolányi üdülő telep 0:07 0:22 0:52 1:07 1:52 2:07
Balatonarács, vasúti megállóhely bejárati út 0:10 0:25 0:55 1:10 1:55 2:10
Balatonfüred, Arany Csillag. Sz. 0:13 0:28 0:58 1:13 1:58 2:13
Balatonfüred, autóbusz-állomás 0:15 0:30 1:00 1:15 2:00 2:15
2021. július 29-31. // Paloznak-Veszprém
Paloznak, Jazzpiknik 0:15 0:45 1:30
Lovas, szőlőhegy 0:18 0:48 1:33
Lovas, szövetkezeti bolt 0:20 0:50 1:35
Lovas, alsóörsi elágazás 0:22 0:52 1:37
Lovas, üdülőtelep 0:24 0:54 1:39
Felsőörs, Református Templom 0:30 1:00 1:45
Veszprém, Hotel 0:44 1:14 1:59