PIKNIKBUSZ

Útirányok
Idén is közlekedik fesztiválbuszunk Paloznak és Balatonalmádi, Balatonfűzfő, Balatonfüred és Veszprém között. A koncertek után pedig indulnak vissza az ellenkező irányba, Paloznakról.

Részletes buszmenetrend

IDE kattintve tudod letölteni a menetrendet!

Hasznos információk:

A buszokon limitált számú férőhely áll rendelkezésre, ezért azokra érkezési sorrendben lehet felszállni. A menetrend a forgalom függvényében változhat, a szervezők a menetrend változtatás jogát fenntartják.

 

A buszjegy ára: 1000 Ft/fő/út

Menetrend odaút

BALATONFŰZFŐ-BALATONALMÁDI-ALSÓÖRS-LOVAS-PALOZNAK
Balatonfűzfő, Balatonfűzfői elágazás (Balaton krt. – Árpád u; OMV kút mellett) 16:35 17:35 18:35 19:35
Balatonalmádi, Lok-hegy 16:50 17:50 18:50 19:50
Balatonalmádi, Bauxitkutató vállalat (régi Rock Pub-bal szemben) 16:55 17:55 18:55 19:55
Balatonalmádi, Autóbusz-állomás (6-os állás) 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00
Balatonalmádi, Camping 16:32 17:02 17:32 18:02 18:32 19:02 19:32 20:02
Káptalanfüred, Vasúti megállóhely bejárati út 16:34 17:04 17:34 18:04 18:34 19:04 19:34 20:04
Alsóörs, Telekfői út 16:36 17:06 17:36 18:06 18:36 19:06 19:36 20:06
Alsóörs, Autóbusz-állomás 16:39 17:09 17:39 18:09 18:39 19:09 19:39 20:09
Lovas, Üdülőtelep 16:41 17:11 17:41 18:11 18:41 19:11 19:41 20:11
Paloznak, Jazzpiknik 16:50 17:20 17:50 18:20 18:50 19:20 19:50 20:20
BALATONFÜRED-CSOPAK-PALOZNAK
Balatonfüred, Autóbusz-állomás (8-as állás) 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00
Balatonfüred, Arany Csillag. Sz. 16:32 17:02 17:32 18:02 18:32 19:02 19:32 20:02
Balatonfüred, Arácsi vasúti megállóhely bejárati út 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35 19:05 19:35 20:05
Balatonfüred, Társasüdülők 16:38 17:08 17:38 18:08 18:38 19:08 19:38 20:08
Csopak, Vasúti megállóhely 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:10 19:40 20:10
Paloznak, Jazzpiknik 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15 19:45 20:15
VESZPRÉM-LOVAS-PALOZNAK
Hotel Veszprém (Budapest Bank felőli oldal) 16:30 17:30 18:30 19:30
Felsőörs, Autóbusz-váróterem (Viola Presszó mellett) 16:44 17:44 18:44 19:44
Lovas, Üdülőtelep (Lovas felé) 16:50 17:50 18:50 19:50
Lovas, Alsóörsi elágazás 16:52 17:52 18:52 19:52
Lovas, Autóbusz-váróterem (Lovas Kikötő mellett) 16:54 17:54 18:54 19:54
Lovas, Szőlőhegy 16:56 17:56 18:56 19:56
Paloznak, Jazzpiknik 16:59 17:59 18:59 19:59
CSOPAK-PALOZNAK
Csopak, Községháza (Suzuki kereskedés mellett) 16:50 17:30 17:50 18:30 18:50 19:30 19:50
Csopak, Gyógyszertár 16:52 17:32 17:52 18:32 18:52 19:32 19:52
Paloznak, Igmándi ház 16:54 17:34 17:54 18:34 18:54 19:34 19:54
Paloznak, Jazzpiknik 16:56 17:36 17:56 18:36 18:56 19:36 19:56
ALSÓÖRS-LOVAS-PALOZNAK
Alsóörs, Forduló 16:40 17:20 17:40 18:20 18:40 19:20 19:40
Lovas, Autóbusz-váróterem (Lovas Kikötő mellett) 16:43 17:23 17:43 18:23 18:43 19:23 19:43
Paloznak, Jazzpiknik 16:46 17:26 17:46 18:26 18:46 19:26 19:46

Menetrend visszaút

PALOZNAK-LOVAS-ALSÓÖRS-BALATONALMÁDI-BALATONFŰZFŐ
Paloznak, Jazzpiknik 0:00 0:30 1:00 1:30 2:00 2:30
Lovas, Üdülőtelep 0:09 0:39 1:09 1:39 2:09 2:39
Alsóörs, Autóbusz-állomás 0:11 0:41 1:11 1:41 2:11 2:41
Alsóörs, Telekfői út 0:14 0:44 1:14 1:44 2:14 2:44
Káptalanfüred, Vasúti megállóhely bejárati út 0:16 0:46 1:16 1:46 2:16 2:46
Balatonalmádi, Camping 0:18 0:48 1:18 1:48 2:18 2:48
Balatonalmádi, Autóbusz-állomás 0:20 0:50 1:20 1:50 2:20 2:50
Balatonalmádi, Bauxitkutató vállalat (régi Rock Pub) 0:25 1:25 2:25 2:55
Balatonalmádi, Lok-hegy 0:30 1:30 2:30 3:00
Balatonfűzfő, Balatonfűzfői elágazás (Balaton krt. – Árpád u; OMV kút mellett) 0:35 1:35 2:35 3:05
PALOZNAK-CSOPAK-BALATONFÜRED
Paloznak, Jazzpiknik 0:00 0:15 0:45 1:00 1:45 2:00
Csopak, Vasúti megállóhely 0:05 0:20 0:50 1:05 1:50 2:05
Balatonfüred, Társasüdülők 0:07 0:22 0:52 1:07 1:52 2:07
Balatonfüred, Arácsi vasúti megállóhely bejárati út 0:10 0:25 0:55 1:10 1:55 2:10
Balatonfüred, Arany Csillag. Sz. 0:13 0:28 0:58 1:13 1:58 2:13
Balatonfüred, Autóbusz-állomás 0:15 0:30 1:00 1:15 2:00 2:15
PALOZNAK-LOVAS-VESZPRÉM
Paloznak, Jazzpiknik 23:30 0:30 1:30 2:30
Lovas, Szőlőhegy 23:33 0:33 1:33 2:33
Lovas, Autóbusz-váróterem 23:35 0:35 1:35 2:35
Lovas, Alsóörsi elágazás 23:37 0:37 1:37 2:37
Lovas, Üdülőtelep 23:39 0:39 1:39 2:39
Felsőörs, Református Templom 23:45 0:45 1:45 2:45
Hotel Veszprém 23:59 0:59 1:59 2:59
PALOZNAK-CSOPAK
Paloznak, Jazzpiknik 0:20 0:50 1:20 1:50 2:20
Paloznak, Igmándi ház 0:22 0:52 1:22 1:52 2:22
Csopak, Gyógyszertár 0:24 0:54 1:24 1:54 2:24
Csopak, Községháza 0:26 0:56 1:26 1:56 2:26
PALOZNAK-LOVAS-ALSÓÖRS
Paloznak, Jazzpiknik 0:40 1:20 1:40 2:20 2:40
Lovas, Autóbusz-váróterem 0:43 1:23 1:43 2:23 2:43
Alsóörs, Forduló 0:46 1:26 1:46 2:26 2:46